CD54-150M 15UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD54-150M 15UH
JLCPCB Part #
C2826663
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.3A 140mΩ 15uH Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS