PNLS6045-2R2M 2.2UH
MFR.Part #
PNLS6045-2R2M 2.2UH
JLCPCB Part #
C2849533
Package
SMD,6x6mm
Description
18.4mΩ 2.2uH 8.8A 8.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS