CD43-4R7M 4.7UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD43-4R7M 4.7UH
JLCPCB Part #
C2826641
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.7A 4.7uH 94mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS