CD32-330M 33UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD32-330M 33UH
JLCPCB Part #
C2826625
Package
SMD,3.5x3mm
Description
33uH 560mA 870mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS