CD54-1R5M 1.5UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD54-1R5M 1.5UH
JLCPCB Part #
C2826657
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.5uH 25mΩ 4.8A Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS