CD105-681M 680UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD105-681M 680UH
JLCPCB Part #
C2827878
Package
SMD
Description
2.25Ω 240mA 680uH Unshielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS