RVT1E101M0607 100UF 25V
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
RVT1E101M0607 100UF 25V
JLCPCB Part #
C970685
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 25V 2800hrs@105℃ 6.3mm 7.7mm 93mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS