MH1.25-2AWB
MFR.Part #
MH1.25-2AWB
JLCPCB Part #
C20613831
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x2P 2 2P Auxiliary Solder Pin LCP Phosphor bronze PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS