HX2.5-20AWD
MFR.Part #
HX2.5-20AWD
JLCPCB Part #
C41421536
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10 2 2.5A 2.5mm 20P 250V 2mm 2x10P Brass PA Right Angle Tin UL94V-0 White Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS