DL25018-7AWB
MFR.Part #
DL25018-7AWB
JLCPCB Part #
C49292328
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 2.5mm 250V 3A 7 7P Auxiliary Solder Pin Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 XA maize-yellow SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS