2EDG-3.81-8ALS
MFR.Part #
2EDG-3.81-8ALS
JLCPCB Part #
C22397885
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~24 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Green Screw Screw Connection (M2) Through Hole Top Entry Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS