DL25018-8AB
MFR.Part #
DL25018-8AB
JLCPCB Part #
C22382647
Package
SMD,P=2.5mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 2.5mm 250V 3A 8 8P Auxiliary Solder Pin Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 XA maize-yellow SMD,P=2.5mm(Staggered pins) Wire To Board Connector ROHS