P6SMBJ60CA-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ60CA-AQ
JLCPCB Part #
C3704215
Description
1uA 6.2A 600W 60V 66.7V 96.8V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS