P6SMBJ30CA-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ30CA-AQ
JLCPCB Part #
C3713103
Description
-50℃~+150℃ 12.4A 1uA 30V 33.3V 48.4V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS