P6SMBJ70CA-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ70CA-AQ
JLCPCB Part #
C3712790
Description
113V 1uA 5.3A 600W 70V 77.8V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS