BZW04-239
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW04-239
JLCPCB Part #
C3718971
Package
DO-15
Description
1.2A 1uA 239V 266V 384V 400W TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS