P6SMBJ12C
MFR.Part #
P6SMBJ12C
JLCPCB Part #
C3708194
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 12V 13.3V 1uA 22V 27.3A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS