P4SMAJ24CA-AQ
MFR.Part #
P4SMAJ24CA-AQ
JLCPCB Part #
C3698672
Description
-50℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS