SK10100D2
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
SK10100D2
JLCPCB Part #
C3757847
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100V 10A 120uA@100V 125A 830mV@10A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS