5.0SMCJ54A
MFR.Part #
5.0SMCJ54A
JLCPCB Part #
C5528746
Description
-55℃~+150℃ 2uA 54V 57.4A@10/1000us 5kW@10/1000us 60V 87.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)