P4SMAJ12
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ12
JLCPCB Part #
C3704713
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-50℃~+150℃ 12V 13.3V 18.2A 1uA 22V 400W TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS