SMAJ26AHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ26AHR3G
JLCPCB Part #
C2443533
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1uA 26V 28.9V 400W@10/1000us 42.1V 9.5A TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS