DI050P03PT
MFR.Part #
DI050P03PT
JLCPCB Part #
C5673281
Package
PowerQFN3X3
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 2.5V 293pF 3.721nF 30V 39W 50A 8mΩ@10V PowerQFN3X3 MOSFETs ROHS