3.0SMCJ43CA-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ43CA-AQ
JLCPCB Part #
C3705397
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 3kW 43.2A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS