3.0SMCJ20A
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ20A
JLCPCB Part #
C3719227
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 20V 22.2V 32.4V 3kW 92.5A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS