P6SMBJ24CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ24CA
JLCPCB Part #
C5840744
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 15.4A@10/1000us 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS