3.0SMCJ100CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ100CA
JLCPCB Part #
C3718792
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 100V 111V 162V 18.5A 1uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS