3.0SMCJ110CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ110CA
JLCPCB Part #
C3718218
Package
DO-214AB(SMC)
Description
110V 122V 16.9A 177V 1uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS