1.5SMCJ78CA-AQ
MFR.Part #
1.5SMCJ78CA-AQ
JLCPCB Part #
C3701682
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 11.9A 126V 1uA 78V 86.7V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS