1.5SMCJ45CA-AQ
MFR.Part #
1.5SMCJ45CA-AQ
JLCPCB Part #
C3706553
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20.6A 45V 50V 72.7V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS