1.5SMCJ60CA
MFR.Part #
1.5SMCJ60CA
JLCPCB Part #
C3704559
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 15.5A 1uA 60V 66.7V 96.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS