1.5SMCJ28A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5SMCJ28A-AQ
JLCPCB Part #
C3706150
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28V 31.1V 33A 45.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS