MM5Z3V6B
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
MM5Z3V6B
JLCPCB Part #
C3765673
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA@1V 3.6V 3.6V~3.85V 300mW ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS