1.5SMCJ12CA-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5SMCJ12CA-AQ
JLCPCB Part #
C3711290
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 12V 13.3V 19.9V 1uA 75.4A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS