1.5SMCJ18C
MFR.Part #
1.5SMCJ18C
JLCPCB Part #
C3711571
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 18V 1uA 20V 32.2V 46.6A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS