1.5SMCJ64C
MFR.Part #
1.5SMCJ64C
JLCPCB Part #
C3703869
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 114V 13.2A 1uA 64V 71.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS