SMDJ51CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ51CA
JLCPCB Part #
C3719481
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 36.41A 3kW 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS