P4SMAJ85A
MFR.Part #
P4SMAJ85A
JLCPCB Part #
C3703196
Description
-50℃~+150℃ 137V 1uA 2.9A 400W 85V 94.4V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS