1.5SMCJ24
MFR.Part #
1.5SMCJ24
JLCPCB Part #
C3706431
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 1uA 24V 26.7V 34.9A 43V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS