15EDGK-5.08-03P-14-00AH
MFR.Part #
15EDGK-5.08-03P-14-00AH
JLCPCB Part #
C24025526
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3P 450V 5.08mm 7A Green Hinged (Snap On) Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS