15EDGKA-3.81-04P-14-1000A(H)
MFR.Part #
15EDGKA-3.81-04P-14-1000A(H)
JLCPCB Part #
C506993
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS