2EDGKDF-5.08-06P-14-00A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
2EDGKDF-5.08-06P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C581334
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 10A 12~26 1x6P 300V 5.08mm 6 6P Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS