SFE5040B-681M-F-HF
MFR.Part #
SFE5040B-681M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464302
Package
SMD,5x5mm
Description
3.83Ω 300mA 350mA 680uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS