WI1008UC3R3JST-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
WI1008UC3R3JST-HF
JLCPCB Part #
C18221322
Package
1008
Description
110MHz 22@25MHz 290mA 3.3uH 3.4Ω Wire-wound chip inductor ±5% 1008 Inductors (SMD) ROHS