DSE575047-102M-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
DSE575047-102M-HF
JLCPCB Part #
C22464036
Package
SMD,5.7x5mm
Description
1mH 240mA 300mA 5.68Ω ±20% SMD,5.7x5mm Power Inductors ROHS