WI0805UC6N8JST-HF
MFR.Part #
WI0805UC6N8JST-HF
JLCPCB Part #
C18221264
Description
110mΩ 5.6GHz 50@1GHz 6.8nH 600mA Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS