WI0805UC27NJST-HF
MFR.Part #
WI0805UC27NJST-HF
JLCPCB Part #
C18221270
Description
2.58GHz 250mΩ 27nH 500mA 55@500MHz Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS