SFE4012A-101M-F-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
SFE4012A-101M-F-HF
JLCPCB Part #
C22463945
Package
SMD,4x4mm
Description
100uH 2.873Ω 250mA 250mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS