SFE5020B-151M-F-HF
MFR.Part #
SFE5020B-151M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464118
Package
SMD,5x5mm
Description
1.63Ω 150uH 350mA 400mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS