DSE453226-2R2M-HF
MFR.Part #
DSE453226-2R2M-HF
JLCPCB Part #
C22464002
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
1.8A 2.2uH 2.4A 68mΩ ±20% SMD,4.5x3.2mm Power Inductors ROHS